Fachowcy

joga masaż pływanie qigong Warszawa йога масаж плавание цигун Варшава

Sergej Yeromin

Uprawiam jogę od 2007 roku, nauczaniem jej zajmuję się od 2009 roku. Z wykształcenia jestem wykładowcą kultury fizycznej i sportu. Prowadzę treningi grupowe i indywidualne. Oprócz zajęć jogi lubię aktywny odpoczynek w górach i nad morzem (freediving).

W 1991 roku ukończyłem Instytut Kultury Fizycznej w Leningradzie. W 2005 roku zakończyłem studia doktoranckie w Państwowym Instytucie Kultury Fizycznej we Lwowie o specjalności wykładowca kultury fizycznej i sportu. Podczas swojej działalności wykładowczej opracowałem ponad dwudziestu skryptów metodycznych i podręczników na temat rozwoju i doskonalenia ogólnych i specyficznych cech fizycznych człowieka, otrzymałem deklaratywny patent Ukrainy za wynalazek. Dużo czasu poświęcam przygotowaniu do wydania materiałów metodycznych do gimnastyki dla joginów i do gimnastyki oddechowej w wodzie. Mam za sobą około 25 lat poważnego uprawiania różnych dyscyplin sportowych, doświadczenie w pracy w drużynach sportowców wysoko wykwalifikowanych.

Uprawianie sportu pomogło mi wszechstronnie rozwinąć ciało. Ale tylko po poważnej praktyce jogi zdałem sobie sprawę, że wśród wielu rodzajów sportu nie ma ani jednego, który mógłby przy minimalnych nakładach czasu, z najwyższą możliwą efektywnością i bezpieczeństwem dla zdrowia przeprowadzić do radykalnej poprawy stanu zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka.

Od grudnia 2007 roku rozpocząłem praktykować jogę. Teraz ćwiczę według indywidualnych programów. Od czerwca 2009 roku do września 2014 roku prowadziłem zajęcia w Kijowskim studio A.W.Siderskiego. Przez cztery lata byłem metodykiem projektu Y23.

W tej chwili prowadzę zajęcia według programów treningowych gimnastyki joginów z jednorazową adaptacją „dziś na dziś” pod potrzeby grupy we własnym studio jogi „ASY-studio”.

joga masaż pływanie qigong Warszawa йога масаж плавание цигун Варшава

Regina Yeromina

Uczę hatha-jogi, opracowuję programy indywidualne, prowadzę treningi indywidualne, wyjazdowe odosobnienia, seminaria, wykłady.

W moim kręgu zainteresowań i nauczania znajdują się: zajęcia Zhong Yuan Qigong (instruktor Zhong Yuan Qigong), zajęcia „Plavita Sadhana”, kobiece praktyki, które na Wschodzie stanowią integralną część kultury zachowania i pozwalają kobietom poprawiać swoje zdrowie i rozwijać się duchowo, studiuję praktyki medytacji, różne style Qigong, praktyki energodynamiczne, zawodowo zajmuję się masażami.

Mam ukończone kilka kierunków studiów wyższych (jedno z których to rehabilitacja fizyczna i fitness). W 2011 roku ukończyłam studia na poziomie podstawowym w Akademii Psychoterapii Pozytywnej w Wiesbaden, uczestniczyłam w seminariach prowadzonych przez czołowych psychologów świata.

Przyszłam do jogi jako do systemu pełnego rozwoju. Uprawianie sportu, shapingu i fitnessu nie zaspokajały w pełni moich potrzeb. Opierając się na własnym doświadczeniu co do skuteczności jogi, pozostawiłam swoją dotychczasową pracę i całkowicie poświęciłam się działalności trenerskiej.

„Jestem szczęśliwa, że mam możliwość przekazać narzędzia, specyficzny materiał metodyczny ludziom, którzy chcą zmienić swoje życie i są gotowi działać. Najbardziej podoba mi się, kiedy ludzie stają się zdrowi, szczęśliwi, poznają nowe granice swoich możliwości, stają się panami swego życia, osiągają swoje cele, kiedy ludzie osiągają sukcesy…”